Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent operative u turističkoj agenciji (m/ž)

ADRIATIC DESTINATION MANAGEMENT COMPANY d.o.o.
Prijava do: 08. 03. 2024.
Lokacija rada: Dubrovnik

Opis posla

Organizacija i izvođenje operativnih poslova podrazumijeva: - priprema i dogovor s dobavljačima - godišnje i dnevne najave dobavljača - organizacija i dodjeljivanje sredstava, vodiči i prijevozna sredstva, za organizirane izlete i grupe - administrativna priprema za programe u organizaciji agencije (nalozi za vodiče i vozače, vaučeri za dobavljače i slično) - ispraćaj grupa i/ili izleta s brodova na kružnim putovanjima - likvidacija računa dobavljača iz regije
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- dobro poznavanje engleskog jezika u verbalnoj komunikaciji - posjedovanje vozačke dozvole - izvrsne organizacijske sposobnosti - sposobnost efikasnog rada u timskom okruženju te izuzetne međuljudske vještine - snalaženje u rješavanju problema i sposobnost donošenja brzih i efikasnih odluka - dinamičan posao koji uključuje odlazak "na teren"
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel
JezikEngleski (B2)

- inspirativno i profesionalno radno okruženje koje potiče osobni i profesionalni razvoj - sustavno organiziran program obuke i kontinuiranog obrazovanja kako biste unaprijedili svoje vještine i znanja - godišnja team building putovanja koja jačaju timski duh i potiču suradnju - bonusi vezani uz postignuća koji motiviraju izvrsnost i doprinose uspješnosti tima - fleksibilan hibridni model rada u izvansezonskim mjesecima koji omogućuje ravnotežu između poslovnih zahtjeva i osobnih potreba
http://www.adriaticdmc.hrDr Ante Starčevića 45, 20000 DubrovnikAdriatic DMC is a leading destination management company based in Croatia offering authentic travel programs for discerning travelers to the region. We specialize in crafting group and bespoke excursions, land tours, cruises, MICE travel programs and logistics support in Croatia, Slovenia, Montenegro, Bosnia and Herzegovina, Albania, Serbia and Macedonia. Born out of 25 years of experience in the travel industry in this region, our company has grown from a travel agency to a leading regional DMC. It is our mission to continue delivering sustainable, inspirational travel experiences that are locally sourced and exceed our client’s expectations every single time.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen27. 02. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 819.77 EUR