Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač (m/ž)

NKD moda d.o.o.
Prijava do: 18. 04. 2024.
Lokacija rada: Zagreb, Trogir, Dubrovnik, Pazin

Opis posla

Tražimo prodavače / prodavačice: - na puno radno vrijeme za Zagreb - Ravnice - na puno radno vrijeme za Dubrovnik - na nepuno radno vrijeme za Trogir - na nepuno radno vrijeme za Pazin Opis posla: - komunikacija s kupcima - aktivna prodaja - rad na blagajni - označavanje i slaganje robe - pripremni poslovi za sniženja i akcije - održavanje urednosti u prodavaonici - ostali trgovački poslovi
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Potrebno iskustvo i kvalifikacije: - završeno srednjoškolsko obrazovanje: SSS, poželjno trgovačkog smjera - radno iskustvo: najmanje 1 godina na sličnim poslovima - samostalnost u radu i prilagodljivost u timskom radu Od Vas očekujemo: - sposobnost usmenog komuniciranja, kako s kupcima tako i s ostalim članovima tima - odgovornost, fleksibilnost
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Minimalno radno iskustvo1

Nudimo radni odnos na puno i nepuno radno vrijeme unutar uobičajenog radnog vremena u prodavaonici te ugodno radno okruženje i posvećeni tim.
NKD moda d.o.o. za trgovinu i usluge
https://www.nkd-moda.hr/NKD moda d.o.o. jedna od najvećih tekstilnih maloprodajnih kompanija u Njemačkoj, Austriji, Italiji, Češkoj, Poljskoj, Sloveniji i u Hrvatskoj! Sjedište grupacije poduzeća NKD u njemačkom je gradu Bindlach nedaleko od Bayreutha. Iz najmodernijeg centralnog skladišta u Bindlachu roba se distribuira u pojedine prodavaonice. Koncern poduzeća NKD broji 2000 prodavaonica u Hrvatskoj, Sloveniji, Poljskoj, Češkoj, Njemačkoj, Austriji i Italiji. NKD s više od 9.000 zaposlenih spada među veća poduzeća na području maloprodaje tekstila. Od 2007. godine NKD u Njemačkoj, Austriji i Italiji na nkd.com nudi i internetsku prodaju. Naš je slogan ''Svaki dan dobar osjećaj'' te nudimo proizvode s povoljnim odnosom cijene i kvalitete: modna, funkcionalna i prije svega kvalitetna odjeća za cijelu obitelj, modni dodaci za svaku priliku, dekorativni proizvodi za dom, donje rublje, kućni tekstil (stolnjaci, posteljina, ručnici), pomagala za domaćinstvo, proizvodi pogodni kao poklon i električni uređaji. Pridružite nam se!
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen19. 03. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 769.48 EUR