Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Automehaničar / Autoelektričar / Automehatroničar (m/ž)

AUTO HRVATSKA PRODAJNO SERVISNI CENTRI d.o.o.
Prijava do: 15. 04. 2024.
Lokacija rada: Zadar, Pazin, Rijeka, Split, Zagreb, Varaždin

Opis posla

U potrazi smo za marljivim i stručnim osobama za radno mjesto Automehaničar / Autoelektričar / Automehatroničar (m/ž) na lokacijama: Zadar, Pazin, Rijeka, Split, Zagreb ili Varaždin. Opis posla je: - ispitivanje tehničke ispravnosti i dijagnosticiranje kvarova na gospodarskim vozilima - servisiranje i održavanje gospodarskih vozila - rad u ovlaštenom MAN servisu
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- SSS ili KV automehaničar ili autoelektričar ili automehatroničar - prednost je radno iskustvo u radu s gospodarskim vozilima, ali ne i uvjet - vozačka dozvola B kategorije
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani
Vozačka dozvolaB

- rad u stabilnoj tvrtki s dugom tradicijom i čvrstom pozicijom na tržištu - rad u servisu koji kontinuirano ispunjava najviše standarde MAN-ove servisne mreže - opremljenost servisa najnovijim dijagnostičkim i specijalnim alatima - osigurana radna odjeća, obuća i oprema za rad te primjereni radni uvjeti - mogućnost učenja i stjecanje znanja od iskusnih kolega u visoko razvijenom i motivirajućem okruženju - mogućnost kontinuiranog usavršavanja i pohađanja stručnih školovanja - brojne pogodnosti za zaposlenike (timska druženja, susreti zaposlenika, sportske aktivnosti, božićnice, nagradni dodaci)
https://www.autohrvatska.hr/Zastavnice 25 c, 10251 Hrvatski LeskovacČlanica Poslovne grupe Auto Hrvatska Prodajno servisni centri d.o.o. za usluge i trgovinu, ovlaštena je mreža za servis kamiona i autobusa marki MAN, NEOPLAN, Otokar i Isuzu te priključnih vozila Kässbohrer i Benalu. U centrima u Zagrebu, Karlovcu, Osijeku, Pazinu, Rijeci, Splitu, Zadru i Varaždinu prodaje rezervne dijelove, gume i opremu. Ovlašteni je servisni partner proizvođača Voith, Wabco, Schmitz Cargobull, BPW, Dautel, BÄR Cargolift. U sklopu tvrtke posluje i Bosch Diesel Centar s modernom ispitnom opremom i specijalnim alatima tvrtke Bosch. Pod vlastitom robnom markom Teiler nudi reparirane kočione čeljusti iz vlastitog proizvodnog pogona u Varaždinu i disk-pločice uglednog njemačkog proizvođača. Prodaje, montira i servisira servisnu opremu za servisne radionice osobnih i gospodarskih vozila te prodaje sve vrste alata, dodatnu opremu i potrošni materijal kroz ponudu asortimana uglednih svjetskih proizvođača kao što su KS Tools, AutopStenhoj, Beissbarth, Stertil-Koni, Bosch, Texa, Aligator, Scangrip, Laserliner, Precitool, Hywema, Wegman, Filcar, Flexbimec, Alesco, Kaeser.
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen26. 03. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865.16 EUR