Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač (m/ž)

Babić pekara d.o.o.
Prijava do: 12. 04. 2024.
Lokacija rada: Split, Omiš, Brela, Korčula, Baška Voda

Opis posla

Naša najveća snaga su zadovoljni zaposlenici koji i naše kupce čine zadovoljnima kroz izgradnju povjerenja i pozitivan stav. Trenutno širimo naš tim i rado primamo nove članove u lancu maloprodaje. Želiš li radno mjesto gdje se ne broje samo radni sati, već i smijeh i dobra atmosfera - prijavi se! Radno mjesto obuhvaća: - prodaju i izlaganje proizvoda - komunikaciju i posluživanje kupaca - rad na blagajni - završnu pripremu proizvoda - održavanje urednosti prodajnog mjesta
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Od tebe očekujemo: - završenu srednju školu - ljubaznost i komunikativnost - sklonost timskom radu - odgovornost i pouzdanost Prednost je: - prethodno radno iskustvo u prodaji - poznavanje rada na PC blagajni - poznavanje engleskog jezika - spremnost na smjenski rad
Stručna spremaSrednja stručna sprema
JezikEngleski (Prednost)

- siguran posao uz mogućnost stalnog zaposlenja - redovna primanja uz plaćene troškove prijevoza te sve dodatke za rad nedjeljom, blagdanom i prekovremeni rad - mogućnost zarade dodatne novčane stimulacije u sezoni - prijateljsku i ugodnu radnu atmosferu - dobru ravnoteža privatnog i poslovnog života
https://babicpekara.com/KOPILICA 19, 21000 SPLITZa pekaru "Babić" svi u Dalmaciji znaju. Prepoznatljivi smo pod brendovima BABIĆ, PRERADA i LA DELTA. Preko 60 godina postojanja, 4 pogona, 60 prodavaonica i 700 zaposlenih čini nas stabilnim i poželjni poslodavcem. Svježim kruhom i pecivima te ukusnim kolačima prvi smo izbor svim generacijama.
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen02. 04. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 769.48 EUR