Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Administrator u računovodstvu (m/ž)

GHETALDUS OPTIKA, dioničko društvo za trgovinu i izradu naočala
Prijava do: 10. 05. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

U cilju održavanja navedene razine kvalitete rada i usluga tražimo motiviranog i stručnog: Administratora u računovodstvu (m/ž). Opis poslova: - evidencija dospijeća financijskih obveza - pomoćni poslovi računovodstva i knjigovodstva - ostali poslovi sukladno poslovnim potrebama Društva definirani odlukom Uprave, drugim aktom Društva ili nalogom neposrednog rukovoditelja
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- poželjno radno iskustvo (nije uvjet) na srodnim poslovima - izražene analitičke i organizacijske vještine - poznavanje rada na računalu - dobre organizacijske vještine, uz izraženi smisao za postavljanje prioriteta - točnost, ažurnost, sistematičnost - sklonost timskom radu - spremnost na kontinuirano učenje
Stručna spremaSrednja stručna sprema

- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja - dobri radni uvjeti - radni odnos na određeno vrijeme od godinu dana uz mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno vrijeme Početak rada: odmah, po dogovoru. Samo kandidati koji zadovoljavaju navedene kriterije će biti uključeni u standardni selekcijski postupak. Ukoliko ste zainteresirani te prepoznajete u našim potrebama i očekivanjima svoju priliku za daljnji profesionalni razvoj pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu te postanite dio GHETALDUS tima!
Ilica 56, 10000 ZagrebGhetaldus Optika d.d. Zagreb je vodeći lanac maloprodaje u optičkoj djelatnosti u RH. Osnovna karakteristika je stručnost te pružanje usluga na visokom nivou te zastupljenost svih vodećih svjetskih brandova u sunčanim i dioptrijskim naočalama, kontaktnim lećama i pratećoj opremi, a jedini u Republici Hrvatskoj ima i vlastiti brand naočala.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen30. 04. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988.52 EUR